USŁUGI AroksDS

Web-development

Wsparcie techniczne projektów internetowych: systematyczne dodawanie nowych treści, wsparcie części technicznej, modernizacja i finalizacja strony.
Bardziej szczegółowo…

Tworzenie stron biznesowych, głównie opiera się o CMS WordPress. Tworzenie indywidualnego wzoru lub instalacja licencjonowanego motywu z pakietem ThemeForest z późniejszą adaptacją do zadań biznesowych.

Konfiguracja sklepów internetowych w oparciu o WorldPress, OpenCart lub PrestaShop.
Napełnianie strony informacją o produktach, podłączenie usługi płatności online. Przygotowanie projektu do promocji.

Krótko opisz zadanie oraz szczegóły projektu i już w przeciągu 24 godzin otrzymaj interesującą ofertę.

[ Wgpełnij aplikację ]
  Marketing internetowy

  Reklama kontekstowa w Google Adwords – łatwy sposób na zdobywanie pierwszych klientów i przetestowanie zapotrzebowania na produkty. Najważniejszą zaletą jest to że już po pierwszych dniach promocji otrzymujesz zamówienia.

  Kompleksowa seo promocja – uciążliwy proces daje w końcu długotrwałe rezultaty. Przejście na szczyt wyszukiwarki pozwoli odzyskać włożone inwestycję, a ponadto uzyskać dochód.

  Outsourcing usług marketingu internetowego – koncentracja na biznesie, transfer pracy do profesjonalistów, zaoszczędzenie budżetu za rachunek personelu, inwestowanie w promocję towarów i usług.

  Krótko opisz zadanie oraz szczegóły projektu i już w przeciągu 48 godzin otrzymaj interesującą ofertę.

  [ Wgpełnij aplikację ]
   Usługi konsultingowe

   Jeśli nie jesteś gotowy aby nam zlecić promocję i rozwój swojego biznesu w sieci, również możemy zaoferować usługi doradcze, tj. indywidualne konsultacje dla każdego klienta. Przydatne to jest kiedy masz jakiekolwiek problemy z administrowaniem strony opartej o CMS WorldPress lub kiedy po otrzymaniu strony internetowej musisz nauczyć się ją administrować, dodawać towary, aktualizować artykuły itp.
   Jeżeli samodzielnie stworzona kampania reklamowa nie pracuje prawidłowo czy twoja strona internetowa dłużej się ładuje niż zwykle, lub po prostu masz pytania i nie wiesz do kogo masz się zwrócić – napisz do nas, i my postaramy się pomóc.

   [ Wgpełnij aplikację ]