Usługi AroksDS

Digital serwis dla polsko-ukraińskiego biznesu

Wsparcie techniczne stron internetowych, sklepów internetowych, portali i innych projektów o różnym stopniu trudności. Jeżeli twoja strona wymaga stałego, rutynowego udoskonalania, codziennego dodawania nowych treści, przygotowania materiałów przez copywriterów, obróbki materiałów fotograficznych, tłumaczenia aktualności na kilka języków i wielu innej codziennej pracy – trafiłeś we właściwe miejsce

Wsparcie techniczne projektów internetowych: systematyczne dodawanie nowych treści, wsparcie części technicznej, modernizacja i finalizacja strony.

Tworzenie stron biznesowych, głównie opiera się o CMS WordPress. Tworzenie indywidualnego wzoru lub instalacja licencjonowanego motywu z pakietem ThemeForest z późniejszą adaptacją do zadań biznesowych.

Konfiguracja sklepów internetowych w oparciu o WorldPress, OpenCart lub PrestaShop.
Napełnianie strony informacją o produktach, podłączenie usługi płatności online. Przygotowanie sklepu do promocji.

Outsourcing usług marketingu internetowego: ustawienie i obsługa reklamy kontekstowej, marketing w wyszukiwarkach internetowych, remarketing oraz SEO, wsparcie aktywności i promocja w sieciach społecznościowych, współpraca z istniejącą bazą klientów i tworzeniu nowej, przyciągnięcie docelowej grupy odbiorców na Twój portal, promocja strony za pomocą satelitów, monetyzacja projektu internetowego

Outsourcing usług marketingu internetowego – koncentracja na biznesie, transfer pracy do profesjonalistów, zaoszczędzenie budżetu za rachunek personelu, inwestowanie w promocję towarów i usług.

Reklama kontekstowa w Google Adwords – łatwy sposób na zdobywanie pierwszych klientów i przetestowanie zapotrzebowania na produkty. Najważniejszą zaletą jest to że już po pierwszych dniach promocji otrzymujesz zamówienia.

Kompleksowa seo promocja – uciążliwy proces daje w końcu długotrwałe rezultaty. Przejście na szczyt wyszukiwarki pozwoli odzyskać włożone inwestycję, a ponadto uzyskać dochód.

Usługi wsparcia dla systemów chat-bot

Tworzymy czat-boty Viber, Telegram, Facebook i Instagram. Konfigurujemy logikę automatycznych dialogów. Pracujemy z takimi systemami automatyki jak SmartSender i Leeloo.ai. Najprostszy sposób na zbieranie kontaktów z kampaniy reklamowych, a następnie podgrzewanie i segmentacja grupy docelowej poprzez mailingi, ankiety, webinary i inne wydarzenia online.

Usługi doradcze i szkoleniowe

Jeśli nie jesteś gotowy aby nam zlecić promocję i rozwój swojego biznesu w sieci, również możemy zaoferować usługi doradcze, tj. indywidualne konsultacje dla każdego klienta. Przydatne to jest kiedy masz jakiekolwiek problemy z administrowaniem strony opartej o CMS WorldPress lub kiedy po otrzymaniu strony internetowej musisz nauczyć się ją administrować, dodawać towary, aktualizować artykuły itp. Jeżeli samodzielnie stworzona kampania reklamowa nie pracuje prawidłowo czy twoja strona internetowa dłużej się ładuje niż zwykle, lub po prostu masz pytania i nie wiesz do kogo masz się zwrócić – napisz do nas, i my postaramy się pomóc.