Реклама с помощью вебинаров

Potrzebujesz poinformowanych
i lojalnych klientów?

Zapraszamy do współpracy!

Opracujemy plan działań i wesprzemy Cię przez cały proces sprzedażowy. Od określenia grupy docelowej do otrzymania pierwszych zamówień..

Ile to kosztuje?

Zadzwoń: +48727888118 lub zamów bezpłatną wycenę indywidualną

Jak zwiększymy Twoje sprzedaży?

Pomożemy przyciągnąć i poinformować grupę docelową, zaoszczędzając czas Twoich menedżerów. Możesz zacząć sprzedaż nawet podczas online spotkania, otrzymując feedback natychmiastowy na temat oferty. W dodatku otrzymasz bazę subskrybentów czat-bota, stworzonego na potrzeby spotkania

W jaki sposób?

Zaplanujemy i zorganizujemy serię online spotkań (webinarów), podczas których Twój specjalista, w jakości lektora, poinformuje potencjalnych klientów o wartościach i zaletach Twojej usługi.

Реклама с помощью вебинаров

Uzyskaj ofertę natychmiast na Viber, Telegram lub Facebook Messenger

Dlaczego my?

Zajmujemy się wsparciem marketingowym od 2007 roku. Za ponad 14 lat pracy otrzymaliśmy doświadczenie w tworzeniu i rozwoju projektów internetowych dla segmentu biznesowego\dla biznesu. W marcu – maju 2020 roku, stworzyliśmy w języku ukraińskim portal 4881.pl, gdzie rozpoczęliśmy organizację webinarów i promowanie usług naszych polskich partnerów.

Od tamtej pory wykonaliśmy dużo pracy. W szczególności zostaliśmy partnerami franczyzy CitySites w Polsce i obecnie posiadamy dwa kolejne portale: 4881.com.pl (w języku rosyjskim) i 4881.eu (w języku polskim). W ten sposób znacznie rozszerzyliśmy możliwości dotarcia do grupy docelowej dla klientów naszych usług.

Nasze korzyści

Trzy główne powody, dla których warto z nami współpracować

Efektywność

Zapewniamy niskie koszty pozyskania potencjalnego klienta oraz dotarcia do grupy docelowej

Latwość

Wyznaczasz zadania i zapewniasz kompetentnego przedstawiciela, a my wszystkim się zajmiemy

Rezultatywność

Nawet po pierwszym spotkaniu otrzymasz gorącą bazę interesariuszy Twoich usług

Zapoznaj się z przykładami świadczonej przez nas pracy

Pierwszy
Webinarium

Całkowity budżet marketingowy wyniósł 98 USD. Promowanie publikacji i wydarzenia na Facebook-u, opublikowane w ostatnim tygodniu przed spotkaniem dwa zaproszenia wideo. Zasięg – 155 000 osób. Liczba zainteresowanych – 200. Liczba zarejestrowanych na webinarium – 48 osób. Stale online uczestników – 25 osób. Czas na zorganizowanie webinarium i kampanii reklamowej – 2 tygodnie.

Drugi
Webinarium

Budżet marketingowy wynosi 60 USD. Promowanie publikacji i wydarzenia bez nagranych zaproszeń. Pokrycie – 85 000. Dodatkowo zostały przeprowadzone uczestnicy z bazy pierwszego webinarium. Liczba zainteresowanych – 300 osób. Liczba osób zarejestrowanych na webinarium – 40 osób. Ilość jednocześnie online – 25 osób. Czas na zorganizowanie webinarium i kampanii reklamowej – 2 tygodnie.

Trzeci
Webinarium

Budżet reklamowy – 105 USD. Zasięg – 56 000. Liczba zainteresowanych – 350 osób. Reklama publikacji, zaproszenie na wydarzenie i wideo nagrane w ostatnich dni przed webinarium. Liczba rejestracji na webinarium – 200. Uczestniczyło online – 40 osób. Wszyscy inni otrzymali nagranie wideo z webinarium drogą mailową. Czas na organizację webinarium i kampanii reklamowej – 3 tygodnie.

Czwarty
Webinarium

Budżet – 140 USD. Zasięg – 45 000 i 600 000 od remarketingu. Liczba zainteresowanych – 230 osób. Liczba zarejestrowanych na webinarium – 85 osób. Liczba uczestników online – 30. Czas na organizację webinarium i kampanii reklamowej – 1,5 tygodnia.

Вигоди ведення бізнесу в Польщі

Piąty
Webinarium

Budżet 50 USD. Pokrycie 65 tysięcy osób. Nagrane wideo-zaproszenie i utworzono wydarzenie na FB. 60 osób zarejestrowało się przez chat-bota. Podczas webinarium online uczestniczyło 25 osób. Czas na zorganizowanie webinarium – 1,5 tygodnia.

Ile zapłacisz za nasze usługi?

Zorganizowanie webinarium, założenie i prowadzenie kampanii reklamowej w oparciu o 4881.eu – naprawdę nie jest drogie, a do tego szybkie i skuteczne. Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci ofertę indywidualną w oparciu o Twoje potrzeby.

    Uzyskaj ofertę natychmiast na Viber, Telegram lub Facebook Messenger

    Nagrania z Webinariów

    Zapraszamy do zapoznania się z spotkaniami i wydarzeniami, które zorganizowaliśmy