Zamów usługi internet marketingu!

Wypełnij formularz i otrzymasz w ciągu 48 godzin indywidualną ofertę dotyczącą opieki marketingowej Twojego projektu.

  Laboratorium marketingu AroksDS

  Agencja AroksDS zapewnia kompleks usług marketingowych w rozsądnych cenach, laboratoryjną jakość i ścisłe przestrzeganie terminów, stały kontakt z kierownikiem projektu. Nasz zespół pracuje na rynku usług internetowych i marketingu internetowego ponad 10 lat. Pod czas naszej działalności zostały zrealizowane projekty na terytorium Ukrainy i krajów UE, takich jak Polska, Niemcy i Szwajcaria, prowadziliśmy projekty internetowe oraz wspieraliśmy technicznie kampanie reklamowe. AroksDS to młody rozwijający się zespół, dbający o potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zacznij współpracę z nami, a przekonasz się w tym.

  timeline_pre_loader
  Metody promowania małych i średnich przedsiębiorstw w internecie

  Kontekstowa i medialna reklama

  Reklama kontekstowa dzieli się na reklamę w sieci wyszukiwania i na reklamę w sieci medialnej. Reklama kontekstowa w sieci wyszukiwania – to wyskakiwanie reklam na stronach wyników wyszukiwania w Google. Jest to najszybszy sposób na uzyskanie pierwszych klientów. Podobne reklamy mogą być wysłane do każdego kraju UE, z uwzględnieniem specyfiki lokalnej i językowej. Reklama kontekstowa w sieci medialnej – to wyświetlanie reklam kontekstowych Google w innych witrynach (portale informacyjne, skrzynki pocztowe, forum itd.) zgodnie z wcześniejszymi poszukiwaniami użytkownika, tematyką i treścią strony. Tak więc, na przykład, jeśli użytkownik szukał telefonu komórkowego, to przez kilka miesięcy otrzymuje reklamę, przypominającą mu firmę, usługę lub produkt.
  Zamów u nas skonfigurowanie kampanii reklamowej w Google AdWords.

  Marketing w wyszukiwarkach internetowych oraz promocja SEO

  SEO (search engine optimization) – kompleks podejmowanych działań na wewnętrzną i zewnętrzną optymalizację strony oraz w celu osiągnięcia przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych.
  Zamów u nas opracowanie długoterminowej strategii marketingu internetowego. Przygotowanie istniejącej strony do promowania zgodnie z nowoczesnymi wymogami wyszukiwarek, optymalizacja szybkości ładowania strony, elastyczności i zgodności z wieloma przeglądarkami, zwiększenie użyteczności; promocja SEO; regularne napełnienie strony seo-optymalizowanymi treściami; pisanie tekstów copywriting oraz umieszczanie ich na stronachsklepach internetowych i partnerskich portali tematycznych; prowadzenie kont w sieciach społecznościowych; podejmowanie innych metod na wzrost sprzedaży.

  Promocja w sieciach społecznościowych

  Usługi SMM na określonym etapie są konieczne dla każdej marki niezależnie od wieku, skali i kierunku. Przybliżyć się do klienta, stworzyć dobry wizerunek i zwiększyć sprzedaż – wszystko jest możliwe dzięki odpowiedniej pracy w sieciach społecznościowych. Poza tym praca w sieciach społecznościowych jest ważnym narzędziem wspomagającym promocję SEO.

  Strony docelowe (landing page)

  Landing page tworzą się wyłącznie pod usługę, produkt, ofertę handlową w celu zebrania zgłoszeń z informacją kontaktową od potencjalnych klientów. Zaleca się przekierowanie ogłoszeń reklam kontekstowych na landing page, a nie na główną stronę witryny. Klonując strony docelowe i rozwijając kampanie reklamowe dla każdego regionu, języka, grupy słów kluczowych, typów urządzeń, można znacząco obniżyć koszt kliknięcia reklamy Google AdWords oraz konwersji, a także poprawić CTR.

  Promocja głównej strony internetowej za pomocą satelitów.

  Satelity – małe strony internetowe, zawierające zazwyczaj około czterdziestu stron unikalnej i wartościowej dla użytkownika zawartości, posiadające łatwy, ale różnorodny design. Takie strony są promowane na wyspecjalizowanych kluczowych postulatach, mają taki sam kierunek tematyczny, jak i strona główna, z którą dzielą pozycję rankingową, tym samym wypierając konkurentów z pierwszych stron wyników wyszukiwania i promowania w TOP strony głównej. Na przykład, dla strony salonu samochodowego, stwarzają się satelity: opony, akcesoria samochodowe, części samochodowe, farby samochodowe. Albo dla sklepu internetowego perfum stwarzają powiązane strony dla każdej marki.

  Założyciel projektu: Eugeniusz Rudnitsky

  Eugeniusz Rudnitsky

  Zamów marketing internetowy!

  Wypełnij formularz i otrzymasz w ciągu 48 godzin indywidualną ofertę wsparcia marketingowego Twojego projektu.


   Skontaktuj się z nami!

   Telefon: +48727888118

   E-mail: aroksds@gmail.com, Skype: rudnyckyj.ltd

   Alternatywne kontakty:
   Viber, WhatsApp, Facebook

   Zapraszamy!